FİRMA PROFİLİ

ÇAĞDAŞ DİZAYN; Konya'da Ahşap Cnc Lazer fason kesim ve dekoratif ürünlerin imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Kaliteli ürün ve mutlu müşteri sloganıyla hizmet veren firmamız, kurulduğu günden bugüne sağlam ve en kaliteli ürünleriyle müşteri memnuniyetini zirveye çıkarma hedefindedir.


Ahşap Cnc lazer kesim alanında kaliteli ve profesyonel hizmet sunan firmamız, ekonomik fiyat politikasıyla çalışmaktayız. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz.


Ahşap sektörüne hizmet veren sanayicilerimizin en önemli yardımcıları konumundayız. Teknolojik makinalarımızla talep edilen desen ve motifleri ahşap ve mdf üzerine işleyip, kısa sürede telim etmekteyiz. Sıfır hata ve toleransla çalışmakta olup, söz verdiğimiz gün ve saatte işimizi teslim etmekteyiz.


Fason kesim hizmetimizin yanında; ahşap dekoratif avize imalatı, 3 boyutlu dekoratif tablo imalatı, dekoratif tepsi çeşitleri, figüler, logo ve amblem işlemeleri, seperatörler, tavan göbekleri ile diğer ahşap dekoratif ürünlerin imalat ve satışını da yapmaktayız.


Hizmet verdiğimiz sektörde, geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların talepleri başarıyla karşılanmıştır.


Gelecekte de kaliteden ödün vermeden müşteri sayımızı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.ARA

WHATSAPP
Konya Ahşap cnc lazer fason kesim, Ahşap cnc lazer fason imalat, ahşap lazer kesim ahşap kutu, mdf ürün kutusu, ham mdf kutu, ahşap mdf kutu, ahşap kapaklı mdf kutu, kapaklı ham mdf kutu, mdf kutu imalatı fotoğraf çekim arka fon plan, düğün nişan kına malzemeleri, dikey bahçe, yapay çiçek dekorasyon, dikey bahçe yapay çiçek